..:Bizim Forum:..

www.bizim.forumhope.com cEvrEnİzdEkilErE hAberDar EdiNiz !!!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Userbarlar.comUserbarlar.com  

Paylaş | 

Bir İttifağa nasıl girilir??? Kuralları o

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Bir İttifağa nasıl girilir??? Kuralları o   C.tesi Ara. 15, 2007 2:17 am

1 - Hiçbir kural geçerli değildir
2 - Herhangi bir kural ihlali oldumu birinci kural geçerlidir
3 - Takımda herkes eşittir (walla)
4 - Kurallara uymayan allahından bulsun
5 - Düğünlere masa sandalye ayarlanır
6 - Komşu takımlardaki bayanlara laf atmak kesinlikle yasaktır
7 - Eskimiş parçalarınızı eskiciye verip yerine mandal, çamaşır ipi, leğen almak serbesttir
8 - 24 saat online olup, piyasayı öldürmenin alemi yoktur. Günlük online saati 3-4 saati aşmaz
9 - Tersanede tankerlerin yakınında sigara içmek ateşle yaklaşmak yasaktır
10 - Daha ucuz olsun diye ittifağımızdan otlanmak tehlikeli ve yasaktır
11 - "senin ayarlara bakim şöle bi" diyerek uzun süre ittifağın ayarlarına bakmak gözleri bozacağından gözlük takılması şarttır
12 - Ve efendim ben bu kuralları yok bilmiyodum yok ben duymadım görmedim diyenlerin vay haline
13 - Bu takıma girmek için bekar olmanız gerekmektedir. Dulları ve evlileri almıyoruz
14 - Sünnet olmayan bu ittifağa giremez işte o kadar
15 - İttifağa girmeden önce abdest almanız şarttır. iman gücünüzle gitmez bu ittifak
16 - yendiğiniz enkazlarının yanından geçerken 3 kulhuvallah 1 elham okumak mecburidir
17 - yeter bu kadar 17. kuralda olmayı versin parmaklarım ağrıdı bea off daral geldi bana oha falan oldum hadi okuyun kuralları ona göre başvurun bakalım

Tamamiyle abimin arkadaşı tarafından yazılmış oLup size alıntı yaptım bak "ALINTI" yazdım hade bakalııım

Bir İttifağa nasıl girilir??? Kuralları o
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Telepati Nasıl Yapılır?
» Astral Seyehat Nasıl Yapılır?
» Kristen Sizce NaSıL Biri ?
» FM 2009 Nasıl Kaldırılır ?
» TV kumandası sağlam mı degilmi nasıl anlarsınız ??